« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 41 42 »
Мінагрополітики працює з системою електронної взаємодії з органами виконавчої влади (СЕВ ОВВ). Про це повідомила заступник Міністра Мінагрополітики з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька під час виступу на Форумі електронного врядування у Львові.
«В системі працює більш 50 органів влади. З вересня в режимі тестування працює частина модулів внутрішньої системи електронного документообігу. А саме – система HelpDesk, система електронного архіву наказів, система електронного архіву договорів, система довідників п
...
Читати далі »
|
«Розвиток співпраці між Україною та США в аграрній сфері – важливо для обох країн. За 9 місяців ми переконалися, що говоримо із американськими партнерами однією бізнес-мовою та діємо за схожими принципами. Ми реалізували масштабні проекти: Україно-Американський зерновий конгрес, Інвестиційний форум. Ці та інші заходи наближають нас до сталих ділових взаємин», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час відкриття Форуму UKRAINE-U.S.: ExportPromotion.
...
Читати далі »
|
Законопроект «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини» було обговорено з урахуванням висловлених зауважень і представлено на розгляд Мінагрополітики. Про це домовилися під час засідання робочої групи відомства за участю представників профільних громадських організацій.
При обговоренні положень нового законопроекту, члени робочої групи висловилися за необхідність розробки правового регулювання органічного виробництва в Україні з урахуванням норм, що діють у межах Європейського Союзу. Це, насамперед, стосується систе
...
Читати далі »
|
Для нашої країни Росія не є виробником чи постачальником жодної унікальної групи аграрної продукції чи продовольства. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко у своїй статті «Агроімпорт України: що ми купуємо у країни-агресора» на сайті ІА «РБК».
...
Читати далі »
|
«Польща - чудовий приклад того, як цілісна політика із розвитку сільських територій та залучення інвестицій може привести до успішної модернізації сільського господарства», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час виступу на конференції «Майбутнє сільських територій Європи» у м. Гродно, Польща.
Із листопада 2012 року Європейська Комісія у рамках Панелі з питань сільського господарства та сільських територій країн східного партнерства забезпечує багатосторонню взаємодію між країнами-членами ЄС і такими країнами як
...
Читати далі »
|
Молочне скотарство є одним із пріоритетних секторів у голландсько-українських двосторонніх стосунках, тому уже третій рік поспіль в Україні проведено Голландський день молока.
За словами заступника директора Департаменту тваринництва Олени Альшанової на сьогодні обсяги виробництва молока в Україні повністю задовольняють
...
Читати далі »
|
Законопроект «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини» було обговорено з урахуванням висловлених зауважень та поданий на розгляд Мінагрополітики. Про це було домовлено під час засідання робочої групи відомства за участі представників профільних громадських організацій.
|
До розгляду у Верховній Раді підготовлено законопроект щодо підвищення мінімальної ціни на молоко від населення до 4 грн. за 1 літр. Нині цей показник майже удвічі менший і не забезпечує домогосподарствам бажаної рентабельності. Як наслідок лише протягом останніх півроку поголів’я великої рогатої худоби в селянських подвір’ях скоротилося майже на 8%. І це при тому, що саме особистий сектор аграрної економіки виробляє понад 60% молока.
Отож маємо загрозливі тенденції і, як твердять незалежні експерти, якщо їх не зупинити зараз, то за певний час Україна змушена буде відмовитися від експорту молочної продукції, яка дотепер забезпечує значні надходження до бюджету, і вдатися до її імпорту. Водночас їй доведеться збільшити обсяги фінансування, спрямовані
...
Читати далі »
|
Віце-президент НААН Ануш Балян та радник президії НААН Леонід Новаковський взяли участь у комітетських слуханнях Верховної Ради України з обговорення проектів законів України щодо наукової та науково-технічної діяльності (
...
Читати далі »
|
До серпня цього року погодні умови були сприятливими для росту і розвитку кукурудзи. Стан посівів був близьким до оптимального. Сільськогосподарські товаровиробники мали хороші перспективи на отримання доброго врожаю кукурудзи. Про це заявив Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Ярослав Краснопольський під час брифінгу у будинку Уряду за участю директора Українського гідрометеорологічного центру Миколи Кульбіди.
|
В період сухої спекотної погоди спостерігалось в’янення, а подекуди і передчасне припинення вегетації гречки. Це в цілому знизило показник урожайності, відповідно і валовий збір гречки на 20 - 22 тис. тонн. Про це повідомив Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Ярослав Краснопольський під час брифінгу у будинку Уряду спільно із директором Українського гідрометеорологічного центру Миколою Кульбідою.
Він поінформував, що станом на 17 вересня гречка обмолочена на площ
...
Читати далі »
|
Мінагрополітики підтримує скасування або обмеження дії 22 дозвільних процедур у сфері рослинництва, агрохімікатів, тваринництві, харчових продуктів, рибництві та водокористуванні. Про це заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька зазначила під час бізнес-форуму «Інвестиції в сільське господарство та продовольство України.
Необхідність прийняття законопроекту стала зрозумілою в результаті розробки Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського
...
Читати далі »
|
16 вересня 2015 р. на базі Державної установи Інститут сільського господарства степової зони НААН відбулося виїзне засідання Президії Національної академії аграрних наук України з розгляду питання «Наукове забезпечення екологічно збалансованих систем землеробства в умовах зони Степу України» під головуванням президента НААН Ярослава Гадзала.
...
Читати далі »
|
Український державний фонд підтримки фермерських господарств планує максимально залучати Асоціацію фермерів та приватних землевласників до процедури надання фінансової допомоги фермерським господарствам.
Зокрема, в.о. директора держфонду Іван Слободяник підписав наказ, який рекомендує враховувати клопотання регіональних конкурсних комісій від районних асоціацій фермерів та приватних землевласників України.
Такий крок сприятиме прозорому проведенню конкурсних комісій при відборі
...
Читати далі »
|
До проекту аграрних розписок приєднуються ще три області. Про це сказала заступник Міністра з питань євроінтеграції, коментуючи впровадження фінансового інструменту на території України.
«На Полтавщині в проекті аграрних розписок прийняло учать вже більше 10 аграрних підприємств. Після успішного запуску в Полтавській області, проект стартував в Черкаській, Харківській та Вінницькій областях. Загалом, аграрні розписки принесли майже 20 млн. дол. І вже зараз ми плануємо розширювати геог
...
Читати далі »
| |