15:25 Співпраця науки і бізнесу – один з головних напрямків розвитку аграрної науки України | |
30 березня, в Києві, відбулася зустріч в.о. віце-президента Національної академії аграрних наук Ануш Балян з представниками Міжнародної Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD) - Єрім Парк – координатором проекту та аналітиками OECD Катериною Обвінцевою, Марком Бя‘янкіні.
На зустрічі Ануш Балян презентувала НААН, як «стратегічно важливу невід‘ємну частину в аграрній галузі нашої країни». Окремою темою для обговорення став розвиток співпраці аграрної науки та бізнесу. Стратегічними напрямками в такій співпраці, підкреслила в.о. віце-президента, є питання енергозбереження, селекції та продовольчої безпеки. «Академія має достатню експериментальну базу та науково-кадровий потенціал для розв‘язання питань національного стратегічного значення. Сьогодні ми відроджуємо та активізуємо роботу дорадчих служб, чим посилюємо співробітництво з фермерськими господарствами. Саме вони наразі повинні стати основним ланцюгом між наукою та споживачем», - поінформувала вона.
В свою чергу, Катерина Обвінцева, відзначила, що саме OECD здійснює вивчення та аналіз питань, які допомагають урядам різних країн визначити стратегію, яка в подальшому буде реалізовуватися національними інституціями. «Співпраця з OECD дозволить ефективніше використовувати теоретичні здобутки та практичний досвід світових організацій», - підкреслила вона. Ерім Парк пообіцяла, згідно наданої інформації, представити рекомендації щодо подальшого співробітництва до Кабінету Міністрів України. Довідково: Організація економічного співробітництва та розвитку (OECD) – це міжнародна організація, що об'єднує 34 країни світу, більшість з яких – країни з високими доходами громадян та рівнем життя і статусом розвиненої економіки. Місія організації полягає в підтримці політики, яка поліпшить економічне і соціальне благополуччя людей у всьому світі. | |
|
Всього коментарів: 0 | |