MENU

14:46
Нові та перевірені часом рішення на «Битві титанів»— в фотоогляді «Агравері»

Сто одиниць техніки майже тридцяти іноземних та вітчизняних брендів, понад півтисячі відвідувачів з різних куточків України — 25 вересня в Тетіївському районі на Київщині відбувся масштабний тест-драйв тракторів, ґрунтообробних, посівних, зернозбиральних та інших сільськогосподарських машин. «Битву титанів-2014» організували та провели група компаній «ТАК-Агро» і агроконсалтингова компанія «Дикун». Найцікавіше з побаченого — в фотоогляді «Агравері».
 



Pöttinger

Українське представництво австрійського виробника зробило акцент на ґрунтообробній та посівній техніці. Було продемонстровано можливості причіпної короткобазової дискової борони Terradisc 6001 (робоча ширина — 6 м), оборотного 8-корпусного (7+1) плуга Servo 6.50 з антипробуксовочною системою та захистом від перевантаження з розривними болтами, а також універсального посівного комплексу Terrasem C6 (робоча ширина 6 м). Крім того, «Пьоттінгер Україна» представила лінійку машин для заготівлі кормів.

 
 
Pöttinger Terrasem C6

 

Case IH

Справжні титани зібралися під прапорами «Тайтен Машинері Україна», офіційного дистриб’ютора всесвітньовідомого виробника сільськогосподарської техніки Case IH: флагман лінійки зернозбиральних роторних комбайнів AFX 9230 (503—550 к. с.) з високопродуктивною кукурудзяною жаткою 4400 моделі 2014 року; найбільший у світі серійний гусеничний трактор Quadtrac 600 (максимальна потужність — 669 к. с.) та важкий глибокорозпушувач Ecolo-Tiger 870.

 
 
Case IH Quadtrac 600 з глибокорозпушувачем Ecolo-Tiger 870

 

Kuhn

Українське представництво французького виробника, окрім техніки для ферми, активно просуває ґрунтообробні агрегати. В лінійці — широкий асортимент оборотних плугів, борін, комбінованих машин. У «Битві титанів» можливості продемонстрували напівпричіпний 8-корпусний оборотний плуг Challenger, надважка дискова борона Discover 8200, комбінований агрегат для первинного обробітку Dominator 4850. Також було продемонстровано агрегат для обробітку ґрунту смугами Striger — популярна в Європі та США технологія привернула увагу й українських аграріїв. У статичній експозиції Kuhn продемонстрував власні технічні рішення для сівби, внесення добрив і ЗЗР, мульчування.

 
 
Kuhn Striger 

 

Horsсh

У тестуванні ґрунтообробних машин німецький виробник представив агрегати, максимально адаптовані для інтенсивної роботи на кукурудзяному полі, — важку дискову борону Joker 5 HD (ширина захвату — 5 м) та культиватор Tiger 4 МТ (4 м). Великий інтерес викликали також універсальні посівні комплекси Pronto 9 DC та Pronto 12 SW (цифра — робоча ширина в метрах). Агрегати розроблялися з урахуванням роботи на важких українських ґрунтах та великих полях.

 
 
Horsсh Pronto 12 SW

 

Väderstad

ТОВ «Ведерстад» — українське представництво шведського виробника — представило 8-рядкову просапну сівалку Tempo F-8. У квітні минулого року агрегат на базі господарства «Агро-Лідер-Україна» (Білоцерківський район, Київська область) встановив світовий рекорд сівби кукурудзи — за 24 години було оброблено 212 гектарів. Сівалка працювала з трактором Case 335 з середньою швидкістю 18 км/год. Високу оцінку аграріїв отримав і посівний комплекс Rapid 600С. Продемонстровано було також дисковий культиватор Carrier нової лінійки XL.

 
 
Väderstad Tempo F-8

 

Fendt

Агробудівельний альянс «АСТРА» продемонстрував польові можливості флагмана модельного ряду німецьких тракторів Fendt. Модель 936 Vario оснащується двигуном Deutz, здатного під максимальним навантаженням видавати 360 к. с., та унікальною безступінчастою КПП Vario, яка забезпечує максимальний ККД силової передачі, економлячи при цьому пальне. Поєднання потужного двигуна та високопродуктивної «коробки» дає змогу використовувати трактор як у важких польових роботах, так і в транспортних операціях — максимальна швидкість Fendt 936 Vario становить 60 км/год.

 
 
Fendt 936 Vario

 

CLAAS

Трактори стали ключовою темою демонстрації техніки ще одного німецького виробника — CLAAS, якого представляв офіційний дистриб’ютор компанія «Конкорд». Йдеться про флагман модельного ряду — лінійку тракторів-системних носіїв Xerion. Їх можливості було продемонстровано під час роботи з ґрунтообробними агрегатами та бункерами-перевантажувачами зерна.

 
 
CLAAS Xerion 

 

Versatile

Українське представництво канадського виробника планує нав’язати конкуренцію в сегменті енергонасичених універсальних тракторів. Компанія пропонує модель класичної компоновки RC 280 (280 к. с.), а також шарнірно-з’єднану 2375 (375 к. с.). Машини оснащуються перевіреними роками двигунами Cummins, механічними чи напівавтоматичними КПП, великими баками для пального. Трактори характеризуються високою продуктивністю, поєднаною з простотою обслуговування, в чому й мали змогу переконатися учасники «Битви титанів». Також компанія продемонструвала обприскувачі: причіпний PS 850 та самохідний SX 275.

 
 
Versatile RC 280 з обприскувачем PS 850

 

Техніку для роботи на кукурудзяному полі представили також Gregoire Besson (техніку представляла компанія «Агроальянс») з лущильником Normadiе, Bednar («Адлер») з чизельним плугом Terraland TN, Salford («Агро-Технології Груп») з глибокорозпушувачем 9800, Müthing («КЕТ Україна») з мульчувачем MU-Farmer.

 
 
MU-Farmer в роботі

 

Було продемонстровано рішення для внесення органічних добрив від компаній Annaburger («АГ-БАГ-Україна»), Brochard («Екіпагро»), HAWE («Захід-Агро-Техніка»), транспортування зерна — бункер-перевантажувач J&M («Агро-Технології Груп») і зерновоз на шасі Mercedes Actros («Атлант»), завантажування — телескопічні навантажувачі JCB («Агріматко-Україна»).

 
 
Гігантський Brochard серії EV

 

Не побоялися вступити в битву з всесвітньовідомими брендами й виробники колишнього СРСР. Росію представляв «Ростсільмаш» з флагманським зернозбиральним комбайном Torum 760, Білорусь — ще один виробник комбайнів — «Гомсільмаш» з популярною моделлю Palesse GS12.

 
 
Класика українського поля — Palesse GS12

 

Від України виступили Харківський тракторний завод з новими моделями малогабаритних та енергонасичених тракторів, Лозівський ковальсько-механічний завод, «Бравалюр» та краснянський «Агромаш» — з ґрунтообробною технікою, «Завод Кобзаренка» і завод «Автоштамп» — з бункерами-перевантажувачами.

 
 
240-сильний ХТЗ з новинкою краснянського «Агромашу» — дископаком Д-8 
Категорія: Фоторепортажі | Переглядів: 789 | Додав: evgeniu | Теги: фотоогляд, Битві титанів, Агравери | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar