MENU

20:21
МАЗ готує вантажівка на газу
 Мінський автомобільний завод створив дослідний зразок бортового автомобіля МАЗ-534023-0000520-030 колісної формули 4 × 2 з двигуном екологічного рівня Євро-5, які працюють на стиснутому природному газі.

Нова модель призначена для перевезення різних вантажів по дорогах, які мають вдосконалене покриття, що забезпечують допустимі осьові маси автомобіля і його самостійний рух без буксирування.

На дану модель встановлений двигун WP10NG фірми «WEICHAI Power», 9-ступінчаста коробка передач 9JS135ТА і полімерно-композитні корозійностійкі і вибухобезпечні газові балони фірми «Ragasco» (тип 4) з фітингами фірми «Swagelok Company». Заправний обсяг балонів становить 1128 літрів. Три балона по 214 л розташовуються на рамі за кабіною, один - об'ємом 486 л - на рамі з правого боку. Також передбачена установка 2-х заправних кранів (N1 CNG, TN5 CNG), системи контролю газо-повітряної середовища з установкою датчиків ГДК газу (датчики встановлені в зоні балонів, в кабіні, моторному відсіку (в т.ч. біля редуктора тиску), інших додаткових опцій. Зараз автомобіль проходить необхідні випробування.

Безперечно, використання газового палива має ряд переваг як в екологічному аспекті, так і при експлуатації транспортного засобу. Техніка на газу довговічніша і здатна обходитися без ремонту в півтора-два рази довше ніж з дизельним або бензиновим двигуном.
Категорія: Новини техніки | Переглядів: 190 | Додав: evgeniu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar