Побачити Європу в Україні
Урочисте відкриття Паралелі 2х20Торговий дім «Долинское» на Херсонщині відкрив другу чергу молочнотоварного комплексу європейського рівня проектною потужністю 1100 голів. Його особливість — найбільші на Херсонщині надої молока екстра-класу. А завдяки новим технологіям річний валовий надій на корову зросте до дев’яти тисяч восьмиста кілограм. Це на чотири тисячі більше, ніж в середньому на Херсонщині, та на п’ять тисяч — ніж в середньому в Україні. Запорукою успіху стали знання, інновації та надійні партнери.
Запозичення зарубіжного досвідуДиректор господарства Володимир Хвостов розповідає:«Мы посетили Данию, Швецию, позже Голландию, и поняли, что то, чем мы занимались - это дилетантство, советское наследие. В мире производство молока - серьезный структурированный бизнес: и с программным обеспечением, и с новейшими разработками по доению, кормлению, кормозаготовкам. И, в конце концов, это борьба за достижение показателей себестоимости и рентабельности.
Мы приобрели великолепных друзей и помощников в нашем бизнесе. Это технологическое сопровождение, прежде всего от АВМ, это прекрасное доильное оборудование компании ГЕА Фарм Технолоджиз Украина / ВестфалияСердж. Радует то, что эти люди не просто продали нам железо, а по сегодняшний день вникают в технологии. Мы поднялись по уровню программного обеспечения, максимально внедрили все возможности (программу управления доильным залом и поголовьем), и кроме того, что механически дает доильный зал, пользуемся интеллектуальным продуктом. Благодарим компанию ГЕА и дилера «АТ Техника» за надежность, своевременность обслуживания. Зал с трехразовым доением (мы начинали со 150 голов и довели до 800 голов в зале, где 2 по 12) - и за шесть лет сбоя ни одного не было!» Червону стрічку перерізав міністр АПК Аби відкрити одну з найсучасніших доїльних зал країни, до Долинського приїхав міністр аграрної політики Ігор Швайка. Він особисто ознайомився з особливостями роботи «серця молочно-товарного комплесу» - доїльної зали та був вражений рівнем технологій. Оглядаючи підприємство, міністр наголосив, що це приклад успішного проекту, на який варто орієнтуватися іншим аграріям. Тому що саме відмінна якість українського молока дозволить молочній продукції відкрити європейський та інші ринки.
Для того, щоб українські молочарі були конкурентоздатними, вони мають озброюватися технологіями завтрашнього дня. Саме тому за доїння і збереження молока на підприємстві відповідає доїльна зала виробництва GEA Farm Technologies – паралель «Комфорт Топ» 2х20. Поєднання інтелектуального, програмного і механічного забезпечення від ГЕА не лише гарантує максимальну якість молока, а й забезпечує здоров’я корови та відсутність травм при доїнні. Проте техніка - це лише верхівка айсбергу. Здобути стабільні результати допомогло не лише сучасне обладнання та його висока надійність, а й якісне сервісне обслуговування. Тому що робота будь-якої техніки завжди залежить від людей. Партнерські відносини«Ми працюємо вже 8 років, і стосунки вже виросли до партнерських. За ці роки підприємство розвивалося: спочатку думали про 300 корів, зараз ми вже говоримо про відкриття ферми на 1500 голів. У 2008 була запущена перша черга - це половина ялиночки 2*12, потім друга черга, другий корівник, родильне відділення. Сьогодні встановлено "паралель" на 40 доїльних місць – один з наших найбільших залів типу «паралель» в Україні.
Зараз ми дивимося в бік Європи, і я хочу сказати, що наші підприємства просуваються, і вони є дійсно європейського рівня. Наші товарні ферми нічим не гірші, ніж в тій самій Європі чи Америці», - прокоментував генеральний директор «ГЕА Фарм Технолоджиз Україна» Олександр Подденежний. Комфорт: і для корів, і для доярок Детальніше про обладнання розповів менеджер проекту Геннадій Краснопольський: «Чим далі, тим більше господарств звертають увагу на якість обладнання, тому що такі доїльні зали встановлюють не на один рік. Це велика відповідальність - обладнання має працювати цілодобово, тому що корови ніколи чекати не будуть.
Ця паралель має назву «Комфорт Топ», тому що тут максимально створені умови комфорту під час доїння - і для корів, і для доярок. Тут і остання наша новинка - це доїльний апарат IQ. Чотирикамерний колектор дозволяє швидше і зручніше підключити доїльний автомат. Немає втрати вакууму – він подається тільки, коли доїльний стакан підводиться до дійки. Також встановлений танк-охолоджувач молока на 19 тон, який здатний охолодити 4,5 тони протягом 3 годин. Молоко в ньому може зберігатися протягом 24 годин без підтримки охолодження. Усе обладнання виробляє наша компанія в Німеччині.» Нагадаємо: з початку року це п’ятий запущений зал ГЕА, а за 10 років роботи в Україні - вже 134-й. Джерело: http://www.gea-farmtechnologies.com/ua%5C/ru/mediacenter/news/2014/dolinskoye.aspx | |
Переглядів: 582 | | |
Всього коментарів: 0 | |