MENU

12:42
В Україні удосконалять процедури оцінки відповідності сільськогосподарської техніки

На даний час вже готова дорожня карта переходу на європейську модель оцінки відповідності сільськогосподарської техніки.

Про це зазначила заступник міністра з питань євроінтеграції Владистава Рутицька, інформує прес-служба Мінагрополітики.

«На сьогодні вже готова дорожня карта переходу на європейську модель оцінки відповідності сільськогосподарської техніки. Окрім того, чітко прописаний план заходів на 2016 рік щодо впровадження технічного регламенту затвердження типу с/г тракторів. Це ті основні документи, за яким ми будемо працювати найближчий рік», — відзначила Владислава Рутицька.

Серед найближчих завдань названо гармонізацію чинного технічного регламенту до REGULATION (EU) No 167/2013 щодо затвердження типу та нагляду за ринком сільськогосподарських та лісогосподарських транспортних засобів. Розробка і гармонізація до REGULATION (EU): №№ 1322/2014, 2015/208, 2015/96 , 2015/504, 2015/68 (регламенти, які установлюють окремі вимоги до сільськогосподарської техніки). І приведення у відповідність до законодавства ЄС інституційного забезпечення затвердження типу (статус і повноваження органів затвердження типу та технічних служб).

Нагадаємо, наприкінці 2015 року було прийнято рішення відмовитись починаючи з 2016 року і від обов’язкової сертифікації сільськогосподарської в тому числі імпортної, що дало змогу для виробників та імпортерів зменшити додаткові витрати.

Категорія: Новини уряду, управлінь та організацій | Переглядів: 134 | Додав: evgeniu | Теги: оцінка техніки, ЄС | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar