MENU

11:44
Мінприроди оголошує конкурс на найкращий фото-, відеоматеріал про негативний вплив господарської діяльності на довкілля
Міністерство екології та природних ресурсів закликає екологів, громадських активістів, журналістів і небайдужих до майбутнього навколишнього середовища України людей взяти участь у конкурсі на найкращий фото-, відеоматеріал про негативний вплив господарської діяльності на довкілля.
Даний конкурс проводиться Міністерством в рамках обговорення законопроекту Верховної Ради України 2009а-д «Про оцінку впливу на довкілля», який був, на жаль, не підтриманий Парламентом і відправлений на доопрацювання.


Нагадаємо, що цим законопроектом, на основі стандартів Європейського Союзу, вперше запроваджується процедура попередньої оцінки планованої господарської діяльності на довкілля. Ключова роль у цьому механізмі відводиться громадськості. Загалом законопроект містить понад 40 видів економічної діяльності, що підлягатиме оцінці.
Міністерство екології та природних ресурсів України прийматиме фото- та відеоматеріали із інформацією про випадки, коли проведення оцінки впливу на довкілля могло би запобігти негативному впливу на навколишнє середовище. Цікаві факти негативних наслідків господарської діяльності, які наносять значну шкоду безпечності життєдіяльності людей та їх здоров’я, флори, фауни, біорізноманіття, стану ґрунтів, повітря, води, клімату, ландшафту, природних територій та об’єктів, історичних пам'ятників.
Звертаємо увагу, що матеріали мають бути коротким та змістовними.
Конкурс стартує 25 травня 2016 року.
Фото- та відеоматеріали просимо надсилати до 1 липня 2016 року.
Підбиття підсумків результатів конкурсу відбудеться 15 липня 2016 року.
Автори найкращих фото- та відеосюжетів будуть офіційно відзначені Міністерством екології та природних ресурсів України.
Відбір матеріалів із резонансними фактами здійснюватиме Конкурсна комісія при Міністерстві екології та природних ресурсів України, до складу якої увійдуть представники Міністерства та громадських організацій.
Технічні вимоги до інформації:
Відеосюжет бажано завантажувати на канал Youtube і в листі вказувати посилання на нього.
Фотоматеріали надсилаються на e-mail: media@menr.gov.ua.
Текстовий коментар обсягом до 1000 слів у форматі MS Word надсилається на e-mail: media@menr.gov.ua.
У текстовому коментарі просимо зазначати:
Контакти автора та організації, яку він/вона представляє.
Вид господарської діяльності (у чіткій відповідності з нормами статті 3 законопроекту «Про оцінку впливу на довкілля»), що висвітлений у сюжеті.
Місце, де відбуваються/відбувалися події (область, місто, район, громада). По можливості – прохання вказувати GPS – координати.
Стислу інформацію про те, в чому саме полягає негативний вплив господарської діяльності на довкілля, які є негативні наслідки тощо.
Види господарської діяльності, що можуть мати значний негативний вплив на довкілля, повністю викладені у статті 3 законопроекту «Про оцінку впливу на довкілля» .
Категорія: Новини уряду, управлінь та організацій | Переглядів: 142 | Додав: evgeniu | Теги: кокурс, міністерство | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar