MENU

13:06
Канадські інвестори вкладуть гроші в розвиток молочних кооперативів на Львівщині
Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком.
Надзвичайний та Повноважний Посол наголосив, що канадські інвестори зацікавлені в розвитку малих та середніх виробників молока.


 
  «На 2015-2021 роки у Львівській області продовжує роботу наймасштабніший проект із розвитку молочного бізнесу в Україні, який планує підтримку діючих і створення нових кооперативів в регіоні. Крім того, передбачено сприяння розвитку приватного підприємництва, зокрема надання довготермінових кредитів», – зазначив Р. Ващук.
  За словами Романа Ващука, цей проект діятиме, крім Львівщини, в Івано-Франківській, Дніпропетровській та Херсонській областях. На його фінансування передбачено близько 20 млн. канадських доларів.
У свою чергу голова ОДА Олег Синютка зауважив, що Львівщина зацікавлена в продовженні співпраці з канадською стороною в реалізації спільних освітніх проектів, співробітництві в сфері інформаційних технологій та сільського господарства.
«Говорячи про залучення канадських інвестицій в область, можу запевнити зацікавлені сторони і безпечності цього регіону та унеможливленні будь-яких корупційних речей», – наголосив О. Синютка.
  Голова ОДА зазначив, що не є прихильником великих сільськогосподарських монополій на Західній Україні. «Наша модель — це відносно невеликі фермерські господарства, які були б дуже корисні для села», – вважає він.
  Радник із комерційних питань Посольства Канади в Україні Клінтон Мартін висловив сподівання, що з підписанням Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою, можна буде розраховувати на значний інтерес з боку канадського бізнесу та діаспори. Це створить нові умови та можливості для малого і середнього бізнесу щодо відкриття нових ринків.
Довідка. У Львівській області у 2008-2013 роках було успішно реалізовано на першому етапі проект за підтримки уряду Канади «Підвищення конкурентоздатності молочного сектору в Україні». Через Львівську аграрну дорадчу службу вдалося залучити до реалізації проекту 53 сільські громади у 12 районах області. Учасниками проекту були понад 2000 власників 1-2 корів, які сьогодні є основними виробниками молока не тільки в області, та 48 товарних господарств.
  В області за підтримки Проекту було створено 8 реальних сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, членами якого стали понад 420 сільських мешканців, які утримують молочну худобу. Кооперативи надають послуги з продажу молока, заготівлі кормів, штучного осіменіння корів і телиць.
Джерело
Категорія: Новини уряду, управлінь та організацій | Переглядів: 188 | Додав: evgeniu | Теги: молочні кооперативи, Львівщина, інвестор, інвестиції, кооператив, молоко | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar