MENU

12:04
Книжка з детальними інструкціями як зробити сільський водоканал, налагодити систему водопостачання в селі

У Швейцарсько-українського проекту #DESPRO з'явилась ціла книжка з детальними інструкціями як зробити сільський #водоканал, налагодити систему #водопостачання в селі.

Відтепер у багатьох громад, особливо об'єднаних буде змога це профінансувати з власних бюджетів. А ЯК це зробити - ось все покроково розписано в цій корисній книжці. Беріть на озброєння та діліться з іншими


Книжка посилання


Нагадаємо

Кабінет Міністрів і Європейська комісія, яка діє від імені Європейського Союзу, підписали угоду про фінансування програми децентралізації «U-LEAD з Європою: програми для України щодо розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку» на суму 97 млн євро.

Про це повідомляє Finance.ua.

Документ підписали віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко і керівник групи підтримки України ЄК Пітер Вагнер.

Нова програма, передбачена в рамках цієї угоди, розрахована на 4 роки і спрямована на підтримку реформи місцевого самоврядування, децентралізацію і регіональний розвиток.

Реалізація угоди здійснюватиметься шляхом впровадження двох компонентів.

Першим буде зміцнення потенціалу для реалізації реформ децентралізації та регіональної політики – буде реалізовуватися Німецьким товариством з міжнародного співробітництва (GIZ) на загальну суму 65 млн євро.

Зокрема, передбачається навчання місцевої влади на всіх рівнях; проведення тематичних консультацій, з питань, пов’язаних з регіональним економічним розвитком, інвестиціями, надання послуг у відповідних сферах; навчання з етики та сумлінності влади всіх рівнів з метою підвищення інституційної спроможності державних службовців; навчання з управління проектним циклом; підтримка консультаційного діалогу з громадянами та іншими зацікавленими сторонами.

Другим компонентом стане створення ефективних центрів надання адміністративних послуг та підвищення обізнаності громадян про місцеве самоврядування, який буде реалізовуватися Шведським агентством міжнародного розвитку та співробітництва (SIDA) на загальну суму 30,5 млн євро.

Зокрема передбачаються роботи по реконструкції центрів адмінпослуг та закупівля обладнання; навчання персоналу; проведення інформаційних кампаній про діяльність місцевих органів влади.

Програму реалізує в Україні Європейський Союз і його члени: Німеччина, Швеція і Польща через GIZ та SIDA.

Формування коштів програми: ЄС — 60 млн євро, Німеччина — 6 млн євро, Швеція — 30 млн євро, Польща — 1 млн євро.DESPRO_2016_Silske_vodopostachannia_Posibnyk_ ta_Dodatky.pdf
Категорія: Новини уряду, управлінь та організацій | Переглядів: 186 | Додав: evgeniu | Теги: DESPRO, налагодити систему водопостачання, село, Водоканал | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar