MENU

«АгроЕкспо-2014»: що цікавого презентували в Кіровограді

Домашнім статусом виставки скористалася кіровоградська «Червона зірка», яка підготувала одну з найбільших експозицій. Компанія презентувала новий бренд CHERVONA ZIRKA-ELVORTI, а також техніку в нових для себе сегментах: внесення добрив та ЗЗР і навантажувачів (про що читайте в окремому матеріалі).

 

Більшу частину площі розділили мультибрендові компанії «Агроресурс», «Цеппелін Україна», «АМАКО», «Агроальянс», «Novofarm», «Укравтозапчастина», «ПриватЛізинг», «ЛандТех», «Європейська аграрна компанія», «Інтертехінвест», «Агро-Темп», «Техноторг» та інші.

В розпал посівної виробники та імпортери техніки зробили акцент на тракторах, ґрунтообробних і посівних машинах, обприскувачах.

 

Трактори

За кількістю тракторів перше місце — за New Holland: актуальну на українському ринку лінійку представили одразу три імпортери: «Європейська аграрна компанія», «Техноторг» і «Агроресурс».
 

 


Новинка на українському ринку — TD5.110 (110 к. с.). Альтернатива МТЗ оснащується економічним двигуном, комфортабельною кабіною Visionview і трансмісією з сервоприводом перемикання передач

 


Серцем флагмана Т9.615 є 12.9-літровий двигун Cursor 13 з максимальною потужністю 613 к. с.

На стенді «ЛандТех» — офіційного дилера John Deere — відбулася презентація трактора серії 6М. Компанії «Агроальянс» і «Novofarm» продемонстрували техніку Case IH — Maxxum та Magnum.

 

John Deere 6170М (170 к. с.): повнорамна конструкція забезпечує міцність трактора та низький рівень вібрацій, а високопродуктивна гідросистема — високу універсальність

 


Case IH 125 Maxxum (126 к. с.) — економічність та простота конструкції помножені на англійську якість
«Цеппелін Україна» представила флагман тракторів Fendt — модель 936 Vario. Ще одного представника корпорації AGCO привезла група компаній «АМАКО» — Massey Ferguson 8600-ї серії. Нагадаймо, AGCO прийняла рішення відновити поставки «Массеїв» в Україну.

 


Fendt 936 Vario (360 к. с.) — унікальна безступінчаста трансмісія гарантує високу ефективність як на полі, так і на дорозі (максимальна швидкість — 60 км/год.)

 

Massey Ferguson повертається з оновленою лінійкою тракторів серії 8600 потужністю 320 та 370 к. с.
Техніку ще одного виробника зі світовим ім’ям — CLAAS — представив офіційний дилер у регіоні «ПриватЛізинг». За «тракторну» частину відповідав флагман лінійки машин класичної компоновки Axion 900.

 


Оновлені трактори CLAAS Axion 900 (280—370 к. с.) можна придбати на умовах 5-річного лізингу зі ставкою 12% 
Не проходили відвідувачі і повз презентації італійських тракторів Landini («Укравтозапчастина»), японських Kubota («Технополь»), чеських Zetor («Агро-Темп»), українських ХТЗ і ЮМЗ.

 

 

Нова лінійка Landini Landpower включає 4 моделі (117—157 к. с.), оснащується механічними трансмісіями та кабінами Master Class

 

В сегменті тракторів потужністю 100—140 к. с. Zetor робить ставку на модель Forterra. В цьому році чеський виробник вніс зміни в конструкцію кабіни, підвищивши її міцність і корозостійкість

 

З моделлю 17221-21 ХТЗ націлився в сегмент енергонасичених тракторів. Під капотом — ЯМЗ-238М на 240 к. с. Нова механічна КПП перемикається без розривання потоку потужності

Ґрунтообробна техніка

Плуги, борони, культиватори, глибокорозпушувачі, котки, комбіновані агрегати — машини для обробітку ґрунту стали однією з ключових тем виставки. Нові та перевірені часом рішення показали українське представництво американського виробника Great Plains, «Агроресурс» — Maschio Gaspardo, «Агроальянс» — Gregoire-Besson, «Техноторг» — Vogel & Noot, «Агро-Темп» — Lemken та інші.

 

Great Plains Turbo-Max 3000 для комплексного передпосівного обробітку. Робоча ширина — 3,6—12 м. Серед інноваційних рішень — зміна кута атаки батарей за допомогою гідравліки під час руху трактора

 

Gregoire-Besson SP 9 — від 5 до 9 корпусів, механічне чи гідравлічне регулювання ширини захвату, ексклюзивна система обороту

 

 

Завдяки новій формі дисків коротка борона Vogel & Noot TerraDiscPro забезпечує більш ефективне перемішування на високій швидкості та важких ґрунтах. Робоча ширина — 6 м.

 

Lemken дає на рами оборотних плугів EuroDiamant 10 довічну гарантію
Новинки продемонстрували й українські виробники — «Червона зірка», Лозівський ковальсько-механічний завод, «Велес-Агро», «Уманьферммаш», «Оріхівсільмаш», краснянський «Агромаш».

 

В 2014 році «Червона зірка» розпочала випускати дискові борони PALLADA 3200-01 (ширина захвату — 2,4 м) з дисками більшого діаметра (660 мм проти 560 мм у PALLADA 3200), що підвищило робочу швидкість та глибину обробітку

 

З шириною захвату 16,75 м, що є другим результатом у Європі, борона-лущильник «Дукат-16» виробництва ЛКМЗ дає змогу працювати з продуктивністю до 32 га/год. 
 
Новинка від «Велес-Агро» — глибокорозпушувач ГР-3 (ширина захвату — 3 м)


Нагодою презентувати продукцію скористалися й невеликі підприємства — кіровоградські «Технополь» та культиваторний завод ПрАТ «Кіровоградлітмаш», одеське «Алекс-Агро», «Красилівмаш» (Хмельницька область) та інші.

 

Кіровоградський «Технополь» вивів на ринок дисковий лущильник ЛДГ-10. Агрегат має ширину захвату 11 м та працює з продуктивністю до 12 га/год. 

 

«Красилівмаш» продовжує розвивати лінійку ґрунтообробних машин. АКПН-6 «Поділля» оснащується робочими органами BELLOTA (Італія) і призначений для комплексного передпосівного обробітку (робоча ширина — 6,1 м)
 

Посівна техніка

Одразу кілька новинок представив найбільший вітчизняний виробник сівалок — кіровоградська «Червона зірка». Серед них — посівний комплекс ORION та 16-рядкова модифікація просапної сівалки VEGA PROFI.

 

Пневматичний однодисковий посівний комплекс ORION 9,6 адаптований для роботи за традиційною, мінімальною та нульовою технологіями сівби

 

З новими посівними комплексами та 16-рядковою пневматичною сівалкою VEGA 16 PROFY «Червона зірка» входить у сегмент широкозахватної техніки.

Ще одна прем’єра відбулася на стенді Лозівського ковальсько-механічного заводу — з посівним комплексом «Золотник» підприємство дебютує в новому для себе сегменті.

 

Новинка від конструкторів ЛКМЗ — посівний комплекс «Золотник» для роботи за традиційною, мінімальною і нульовою технологіями. Особливість конструкції — посилений сошник. Ширина захвату — 6 м.
Одеський «Велес-Агро» представив просапну сівалку СПМ-8 («Ніка-8»), виробництво якої розпочалося в цьому році.

 

Просапна 8-рядкова сівалка «Ніка-8» оснащується висівним апаратом американської компанії Precision Planting та системою контролю висівання. Агрегат адаптовано для роботи за нульовою технологією
 

Асортимент рішень для сівби зернових та просапних культур від італійського виробника Maschio Gaspardo продемонстрували дилери «Агроресурс» та «Агро-Темп». Серед них — новий універсальний посівний комплекс Corona.

 

Новинка на українському ринку — посівний комплекс Maschio Gaspardo Corona 600 (робоча ширина —  6 м). Оснащується високопродуктивними ґрунтообробними органами, точною системою дозування та великим бункером.
 

«Цеппелін Україна» привіз до Кіровограда просапну сівалку Challenger серії СН.

 

Challenger поставляє в Україну пневматичні сівалки серії СН8000 та СН9100. Високопродуктивні агрегати оснащуються унікальними системами висівання для роботи за усіма популярними технологіями.
 

На стенді «АМАКО» дебютувала посівна техніка турецького виробника Ozdoken.

 

В Україні розпочалися продажі посівної техніки Ozdoken. Першою пропонуватиметься механічна сівалка HBM-SK28 для дрібнозернових культур.
 

Компанія «Грінко Агро» зробила акцент на сівбі смугами (Strip-till), представивши технологічні рішення від американської компанії Orthman.

 

Orthman 1tRIPr готує посівне ложе за технології сівби смугами. Може використовуватися з бункерами для внесення добрив та сівалками, виконуючи одночасно три основні функції.
 

Внесення добрив та ЗЗР

Техніка для внесення мінеральних добрив все більше цікавить вітчизняних виробників. З 2011 року розкидачі пропонує «Оріхівсільмаш» — на сьогодні асортимент нараховує 2 навісні та причіпну моделі. Позмагатися за прихильність споживачів планує й «Червона зірка» — на «АгроЕкспо» компанія представила причіпний/навісний розкидач KVAZAR.

 

З 2012 року «Оріхівсільмаш» пропонує причіпний розкидач РМД-3000 «Урожай». Ширина захвату — 18—24 м, бункер — 3000 кг. Опція — робочі органи з нержавіючої сталі

 

Ще одна новинка від «Червоної зірки» — причіпний/навісний розкидач KVAZAR 18/36 з бункером на 1200 л та шириною захвату 18—36 м

Високопродуктивний агрегат для внесення рідких органічних добрив презентував «Завод Кобзаренка».

 

«Завод Кобзаренка» пропонує агрегати для внесення рідкої органіки серії ВНЦ об’ємом 6—26 куб. м. Системи внесення: культиватор, ежекторний розподільник чи пушка.
 

Вітчизняних виробників у сегменті обприскувачів представили «Богуславська сільгосптехніка» з технологією осадження крапель, «Львівагромашпроект» з новими причіпним обприскувачем ОПШ-3524 і атомайзером ОВП-2000 та «Червона зірка» з TETIS.

 

Завдяки системі осадження крапель богуславський ОПК-3000-24П (бак — 3000 л, штанга — 24 м) економить витрату ЗЗР та може працювати у вітряну погоду.

 

Новинка львівський машинобудівників — ОПШ-3524 (бак — 3500 л, штанга — 24 м) з автоматизованою системою управління

 

«Червона зірка» розширює лінійку техніки за рахунок обприскувача ТЕТІS. Класична конструкція має бак на 3000 л та 24-метрову штангу

Серед самохідних обприскувачів відзначимо Case IH 3330 Patriot від компанії «Агроальянс» і Tecnoma Laser 4228.

Категорія: Презентаційні матеріали | Додав: evgeniu (30.10.2014)
Переглядів: 1073 | Теги: виставка, Трактор, обприскувач, сільськогосподарська техніка, сівалка, «АгроЕкспо-2014» | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar