MENU

10:45
Співробітництво НААН із фінською компанією «Sampo Rosenlew»

11 лютого відбулась зустріч керівництва Національної академії аграрних наук України із представниками компанії «Sampo Rosenlew» (Фінляндія). «Ми готові до співпраці із Фінляндією зі створення в Україні масштабного виробництва інноваційної сільськогосподарської техніки на основі впровадження передового досвіду», - зазначила віце-президент НААН Ануш Балян. В свою чергу, представники фінської компанії «Sampo Rosenlew» відзначили, що в Україні є всі можливості для реалізації запланованих проектів.

На зустрічі були присутні директор Національного наукового центру «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» Валерій Адамчук, генеральний директор ТОВ «АГРОРЕМСЕРВІС-2005» Ігор Лазаренко, регіональний директор компанії «Sampo Rosenlew» Михайло Кулік. У виступах присутніх були розглянуті проблеми, ризики та заходи щодо організації спільного виробництва зернозбиральних комбайнів в Україні. Протягом 2016 року в рамках домовленостей сторони забезпечать умови виготовлення дослідного зразка зернозбирального комбайна Sampo Ukr 3085 Superior з наступним його випробуванням, сертифікацією та допуском до серійного виробництва.

Категорія: Новини уряду, управлінь та організацій | Переглядів: 78 | Додав: evgeniu | Теги: ННЦ «ІМЕСГ», співпраця, НААН, ТОВ «АГРОРЕМСЕРВІС-2005», Sampo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar