MENU

03:26
Держпродспоживслужба розпочала реєстрацію сільгосптехніки

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів розпочала виконання нових функцій.

Держпродспоживслужба на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1051 розпочала виконання повноважень нагляду (контролю) у системі інженерно-технічного забезпечення.

Реєстрацію сільськогосподарської техніки територіальними органами Держпродспоживслужби офіційно розпочато 7 лютого 2017 року.

Фахівцям територіальних органів Держпродспоживслужби в усіх областях надано доступ до реєстру і забезпечено можливість здійснювати реєстрацію та зняття з обліку сільськогосподарської техніки.

Повний перелік посадових осіб, на яких покладено виконання зазначених функцій та їх контактні дані розміщено на веб-сайті Держпродспоживслужби за посиланням: http://www.consumer.gov.ua/ContentPages/Kontakti_Osib_Z_Pitan_Reestratsii_Silgosptekhniki/162/

Категорія: Новини уряду, управлінь та організацій | Переглядів: 251 | Додав: evgeniu | Теги: зняття з обліку, Держпродспоживслужба, сільгосптехніка, реєстрація, система інженерно-технічного забезп | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar